- Risen RSM40-8-405M-Black Frame
Risen Titan S 405W RSM40-8-405M Modul PV Cadru Negru
Perioada scurta de recuperare a investitiei
Economisiti bani si beneficiati de sursa inepuizabila de energie a soarelui cu panoul nostru solar monocristalin de 405W de la Risen. Datorita eficienaei si performantei ridicate, investisia se amortizeaza rapid, astfel încât sa puteti beneficia de economii la costurile cu energia electrica în cel mai scurt timp posibil. Având în vedere preturile ridicate si probabil în crestere ale energiei electrice din Germania, este acum mai important ca niciodata sa trecem la energiile regenerabile. Nu mai astepta si investeste în viitorul gospodariei tale.
Eficienta ridicata
Durata maxima de viata
Specificatiile tehnice ale modulului fotovoltaic Risen Titan S 405W RSM40-8-405M Cadru negru
- Dimensiunile modulului în mm: 1754 x 1096 x 30 (LxlxH)
- Greutatea modulului: 22 kg
- Putere nominala: 405 W
- Tensiune nominala (Vmpp): 35.14V
- Curent nominal (Impp): 11.82 A
- Eficienta modulului: 21,6 %
- Culoarea cadrului: negru
- Garantie produs: 12 ani
- Garantie de putere liniara: 25 de ani
Toate informatiile suplimentare despre modulul solar Risen Titan S 405W pot fi gasite în fisa tehnica.
| Putere nominala: | 405 W |