Longi Solar LR5-72HTH-585M-Silver Frame
- Modulul fotovolatic monocristalin Hi-MO6 Explorer LR5-72HTH-585M cu putere maxima de iesire de 585 W si garantie de putere maxima de 88,90% dupa 25 de ani vine cu urmatoarele caracteristici:
Designul simplu întruchipeaza stilul modern
Performanta mai buna în generarea de energie
Potrivit pentru piata de distributie
Modulul de înalta calitate garanteaza fiabilitatea pe termen lung
15 ani de garantie pentru produs
Putere nominala 585 W
Tipul de celule Mono
Numarul de celule 144
Format de celule n/a
Eficienta modulului
22,45 %
Toleranta de putere Valoare Toleranta de putere
Temp. Coeff. de P(max) -0,29 %/°C
Tensiune sistem 1500 V
Optimizer incl. Nu
Ambalare
Bucati pe palet 31
Bucati /container 620
Lungime 2278 mm
Latime 1134 mm
Cadru 35 mm
Greutate 27,5 kg
Alte caracteristici
Cadru/Foaie de fundal argintiu/alb
Lungime cablu + / – 400 mm / 200 mm
Tip conector n/a
Sarcina de zapada 5.400 Pa
Sarcina de vant 2.400 Pa
Vanzare la palet/container
Pret cu TVA 21%!