Longi Solar LR5-66HTH-525M
- Modulul fotovolatic monocristalin Hi-MO6 Explorer LR5-66HTH-525M cu putere maxima de iesire de 525 W si garantie de putere maxima de 88,90% dupa 25 de ani vine cu urmatoarele caracteristici:
Designul simplu întruchipeaza stilul modern
Performanta mai buna în generarea de energie
Potrivit pentru piata de distributie
Modulul de înalta calitate garanteaza fiabilitatea pe termen lung
15 ani de garantie pentru produs
Putere nominala 525 W
Tipul de celule Mono
Numarul de celule 144
Format de celule n/a
Eficienta modulului
22,70 %
Toleranta de putere Valoare Toleranta de putere
Temp. Coeff. de P(max) -0,29 %/°C
Tensiune sistem 1500 V
Optimizer incl. Nu
Ambalare
Bucati pe palet 31
Bucati /container 682
Lungime 2094 mm
Latime 1134 mm
Cadru 35 mm
Greutate 26.0 kg
Alte caracteristici
Cadru/Foaie de fundal argintiu/alb
Lungime cablu + / – 400 mm / 200 mm