Huawei SUN2000-40KTL-M3
SKU: SUN2000-40KTL-M3
Huawei SUN2000-40KTL-M3
? Documents (PDF)
? Datasheet (PDF)
img 8432 1
info@chooseax.com +40744760175
3 în stoc
3 în stoc
1 People watching this product now!
Payment Methods:
payment methods 2
Description
  • Huawei SUN2000-40KTL-M3
Putere de iesire maximizata cu 60,0 kW (DC) si 40,0 kW (AC) pentru energie solare eficienta
Oferind o putere impresionanta de pana la 60,0 kW (DC) si 40,0 kW (AC), acest invertor este conceput pentru a va ajuta sa profitati la maximum de sistemul dumneavoastra de energie solare.
Maximizati eficienta energiei solare cu un rating impresionant de 98,4%
Tehnologie avansata MPPT pentru eficienta solare
Optimizat pentru diverse configuratii solare
Portabil si compact pentru o manevrare usoara
Calitate de lunga durata cu garantie cuprinzatoare
Avantaje Huawei SUN2000-TL-M3 30-40K
Repere Huawei SUN2000-TL-M3:
  • Construit pentru cerinte mari de matrice comerciale
  • Suport si protectie cuprinzatoare a retelei
  • Design termic robust si întresinere usoara
  • Monitorizare integrata pentru informatii operationale
  • Preferat pentru instalatii utilitare si industriale
Date de performanta
DC
Putere60,0 KW
Putere max.60,0 KW
Curent104,0 Un
Curent Max.104,0 Un
Voltaj600,0 V
Tensiune Max.1.100,0 V
MPPT4
Intrari de sir8
Curent alternativ
Putere40,0 KW
Putere max.44,0 KW
Curent57,8 Un
Curent Max.63,8 Un
Dimensiuni
lungime270 mm
latime640 mm
Inaltime530 mm
greutate43 kg
Pret cu TVA!
SPECIFICATII: ?
Greutate 48 kg
Dimensiuni 750 × 650 × 380 mm
Datasheets & Manuals
Package
Greutate48 kg
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm
Greutate
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm
Livrare
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm
Adresa
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm
Worldwide
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm
Plata
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm
Card
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm
Mastercard
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm
Verificare
Dimensiuni750 × 650 × 380 mm