- Deye SUN-18K-SG05LP3-EU-SM2
Putere impresionanta de 27,0 kW (DC) si 18,0 kW (AC) pentru performante îmbunatatite ale sistemului solar
Având o putere de pana la 27,0 kW (DC) si 18,0 kW (AC), designul acestui invertor a fost conceptualizat pentru eficienta optima a sistemelor de energie solare.
La Deye, accentul este pus pe calitatea si fiabilitatea produselor oferite.
Alegerea potrivita pentru eficiente solare
Date de performanta
DC
| Putere | 27,0 KW |
| Putere max. | 27,0 KW |
| Curent | 18,0 Un |
| Curent max. | 56,0 Un |
| Voltaj | 160,0 V |
| Tensiune max. | 800,0 V |
| MPPT | 2 |
| Intrari sir | 3 |
Curent alternativ
| Putere | 18,0 KW |
| Putere max. | 18,0 KW |
| Curent | 26,1 Un |
| Curent max. | 27,3 Un |
Dimensiuni
| lungime | 750 mm |
| latime | 456 mm |
| Inaltime | 286 mm |
| greutate | 50.6 KG |
PRET CU TVA 21%!