Risen RSM40-8-410M-Black Frame
SKU: RSM40-8-410M-BF
Risen RSM40-8-410M-Black Frame
a Order requirements:
Minimum order quantity: 36 units.
Sold in multiples of 36 units.
? Documents (PDF)
? Datasheet (PDF)
img 8432 1
info@chooseax.com +40744760175
Stoc epuizat
Termen livrare: 3-5 zile lucratoare
Stoc epuizat
0 People watching this product now!
Payment Methods:
payment methods 2
Description
Risen Titan S 410W RSM40-8-410M Modul PV Cadru Negru
Perioada scurta de recuperare a investitiei
Economisiti bani si beneficiati de sursa inepuizabila de energie a soarelui cu panoul nostru solar monocristalin de 410W de la Risen. Datorita eficientei si performantei ridicate, investitia se amortizeaza rapid, astfel încât sa puteti beneficia de economii la costurile cu energia electrica în cel mai scurt timp posibil. Având în vedere preturile ridicate si probabil în crestere ale energiei electrice , este acum mai important ca niciodata sa trecem la energiile regenerabile. Nu mai astepta si investeste în viitorul gospodariei tale.
Eficienta ridicata
Durata maxima de viata
Specificatiile tehnice ale modulului fotovoltaic Risen Titan S 410W RSM40-8-410M Cadru negru
  • Dimensiunile modulului în mm: 1754 x 1096 x 30 (LxlxH)
  • Greutatea modulului: 22 kg
  • Putere nominala: 410 W
  • Tensiune nominala (Vmpp): 35.14V
  • Curent nominal (Impp): 11.82 A
  • Eficienta modulului: 21,6 %
  • Culoarea cadrului: negru
  • Garantie produs: 12 ani
  • Garantie de putere liniara: 25 de ani
Toate informatiile suplimentare despre modulul solar Risen Titan S 410W pot fi gasite în fisa tehnica.
Putere nominala:410 W
Varianta:Rama neagra
Tehnologia celulelor:Monocristalin
PRET cu TVA 21%!
SPECIFICATII: ?
Greutate 850 kg
Dimensiuni 2300 × 1200 × 1200 mm
Datasheets & Manuals
Package
Greutate850 kg
Greutate
Livrare
Adresa
Worldwide
Plata
Card
Mastercard
Verificare