- Risen RSM108-9-425N-Black Frame
Detalii tehnice și avantaje ale RSM108-9-425N (BFR)
- Un modul solar unilateral, cu eficiență ridicată pentru instalații standard.
- Alb/negru: Ramă neagră cu spate alb pentru un aspect elegant și contrastant.
Performanță solară de înaltă eficiență cu energie maximă
Compatibilitate și funcționare versatilă la tensiune ridicată de sistem
Durabilitatea în condiții meteorologice extreme
| Putere nominală | 425 W |
| Tip de celulă | TOPCon de tip n |
| Număr de celule | 108 |
| Formatul celulei | N/A |
| Eficiența modulului | 21,76 % |
| Toleranță la putere | 0 – 3 % |
| Temp. Coeff. de P(max) | -0,30 %/°C |
| Tensiunea sistemului | 1500 V |
| Lungime | 1722 mm |
| Lățime | 1134 mm |
| Cadru | 30 mm |
| Greutate | 22.0 kg |
Palet 36 buc
Pret cu TVA 21%