- Canadian Solar TOPHiKu6 CS6W-570T
Acest panou are o putere nominala maxima de iesire de 570W, cu o tensiune optima de functionare de 42.7V si un curent optim de functionare de 13.35A.
- Are un curent de scurtcircuit de 13,81A, ceea ce îl face o opsiune eficienta pentru o varietate de sisteme de energie solare.
- Panoul CS6W-570T are celule TOPCon si un aranjament celular de 144. Are dimensiuni de 2278 x 1134 x 30 mm si o tensiune maxima a sistemului de 1500V.
Palet 35 buc,
Pret Cu TVA 21%!